O firmie

G-Certi – system service

G-Certi to jedna z najszybciej rozwijających się Jednostek Certyfikujących na świecie, oferująca akredytowane certyfikacje systemów zarządzania i usługi szkoleniowe w ponad 50 krajach. Naszym celem jest zwiększenie wiarygodności rynkowej naszych klientów dzięki certyfikacji systemów zarządzania. Jesteśmy zespołem kompetentnych audytorów, trenerów i ekspertów merytorycznych, którzy starają się sprostać i przewyższyć nasze oczekiwania klientów.

 G-Certi posiada akredytację amerykańskiej jednostki akredytacyjnej International Accreditation Services (IAS), która zapewnia naszym klientom akredytowane certyfikaty systemów zarządzania. Tylko akredytowane certyfikaty ISO są powszechnie akceptowane i uznawane.

 G-Certi jest certyfikowanym dostawcą szkoleń przez Exemplar Global i oferuje szeroką gamę programów szkoleniowych dla audytorów wiodących ISO. Profesjonalne programy szkoleniowe, które oferujemy, podnoszą kompetencje i wiarygodność profesjonalistów pracujących w różnych dyscyplinach.

Nasza filozofia

Wierzymy, że małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) są podstawą każdej gospodarki, a naszym celem jest zapewnienie im certyfikacji systemów zarządzania po przystępnej cenie i pomoc w staniu się najbardziej preferowanym dostawcą produktów i usług, które oferują, poprzez uzyskanie certyfikatów wymaganych w ich branży.

Oferujemy specjalną strukturę opłat dla MŚP.

Polityka jakości

Wierzymy w filozofię ciągłego doskonalenia we wszystkich aspektach naszej działalności, aby spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów.